Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

ver.2.73      

mRej2 program do rejestracji wizyt

sprawdź termin wizyty
Skip Navigation Links

Warunki zakupu

WARUNKI ZAKUPU

Jedynym sprzedawcą programu "mRej2" jest firma MK System L.Majewski Z.Kadzik Spółka Jawna z siedzibą w os. 2 Pułku Lotniczego 16/9, 31-868 Kraków.
W celu nabycia programu należy:
- wypróbować program (do 100 dni) oraz zapoznać się z warunkami użytkowania i licencji,
- wysłać zamówienie w celu otrzymania faktury,
- wysłać wygenerowany w programie klucz i wgrać otrzymany klucz licencyjny.

WARUNKI UŻYTKOWANIA I LICENCJI

  1. Program "mRej2", działający w oparciu o bazę danych MS SQL 2014 Express, można pobrać i testować bezpłatnie przez okres do 100 dni, po którym należy program zakupić lub usunąć z komputera.
  2. Kupujący nie ma prawa do modyfikacji programu, jego dekompilacji, adaptacji lub jakichkolwiek innych zmian.
  3. Kupujący nie ma prawa do wynajmowania, wydzierżawiania lub oddawania w nieodpłatne używanie programu lub jego części.
  4. Niniejsze oprogramowanie chronione jest prawem autorskim.
  5. Autor, Sprzedający podkreśla, że zostało włożone maksimum wysiłku w to, aby program był wolny od błędów. Nie wyklucza to jednak, że w programie pojawią się błędy mimo, że był on testowany. Autor, Sprzedający dołoży starań, aby je jak najszybciej usunąć. Otrzymanie informacji czy zgłoszenia ewentualnej usterki lub błędu w żadnym przypadku nie może być traktowane jako zobowiązanie Sprzedającego, Autora do usunięcia usterki.
  6. Autor, Sprzedający nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe z używania programu "mRej2".
  7. Zakup programu i posiadanie faktury zakupu programu jest równoznaczne z posiadaniem niniejszej licencji.
  8. Kupujący ma zapewniony dostęp do strony sprawdzania terminów wizyt http://spr.rejestracjawizyt.pl/ przez okres 2 lat licząc od daty zakupu. Po tym okresie koszt rocznego korzystania ze strony sprawdzania terminów wizyt w internecie wynosi 200zł/rok.